Total Health presenteert tijdens Beauty Trade special VoetreflexPlus, een unieke beroepsopleiding voor voetreflextherapie in Nederland. Als u zich tijdens de beurs inschrijft voor de opleiding ontvangt u €100,- korting op het lesgeld.
De opleiding VoetreflexPlus combineert Westerse met Chinese voetreflexmassages. De verschillen tussen beide manieren van werken zijn behoorlijk groot. In het Westen werkt men alleen op de zones op de voeten en gebruikt men voor het masseren een speciale duimtechniek. In China kent men totaal andere massagetechnieken en worden, naas de zones op de voeten, ook de meridianen en de acupunctuurpunten behandeld.
Chinees en Westers als één geheel
De opleiding VoetreflexPlus van Total Health biedt u diverse ‘Plussen’, zoals:
- Combinatie Westerse en de originele Chinese voetreflextherapie.
De combinatie van beide systemen biedt ongekend veel mogelijkheden en versterkt en versnelt de effecten van een behandeling. In de VoetreflexPlus-opleiding wordt u vanaf de eerste lesdag in beide systemen opgeleid.
- Oor-, hand- en beenreflexmassage
- Masseren via de vijf elementen
- Specialiseren in de richting die bij je past
Accreditatie
De opleiding is geaccrediteerd door de VNRT, FAGT, VBAG. SVR/RING, VIV en BATC.
Opleidingsplaatsen
Amstelveen, Amsterdam, Breda, Den Bosch, Eindhoven, Nijmegen, Utrecht, Zwolle.
Workshops
Een greep uit ons aanbod:
- 2 daagse Chinflex® (Chinese voetmassage) basis en vervolg
- 3 daagse Chinflex® (Chinese voetmassage) master en professional workshop.
- 1 daagse ADHD en voetreflex.
- 1 daagse “An Shen’ Hoofd/nek/schoudermassage.
- 1 daagse hotstone been en voetmassage
Meer informatie
Telefoon: 0162-430181
Website: www.totalhealth.eu
Terug naar vorige pagina